ארכיון  |  צור קשר  
דף הבית אירועים גלריית תמונות מאגר מרצים
טקס הענקת מלגות בלשכת עמית זבולון ע"ש רות ויואל פלדמן ז"ל
טקס הענקת מלגות ע"ש רות ויואל פלדמן ז"ל ממקימי "לשכת עמית זבולון" בני ברית שכבר הפך למסורת . טקס חגיגי ומרגש שנערך באולם בית חן בקרית ביאליק. את הערב הנחתה בחן רב הנשיאה של "לשכת עמית זבולון" החברה נעמי צעירי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הענקת מלגות לתלמידים וסטודנטים לקידום החינוך המוסיקלי ע"י לשכת הנשיא וייצמן
לשכת הנשיא ויצמן ברחובות מקיימת מזה 26 שנים ברציפות הענקת מלגות לתלמידים וסטודנטים לקידום החינוך המוסיקלי בקרב הנוער והבוגרים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 11
תעודות הוקרה לחברי לשכת ר' יהודה הלוי מעיריית בת ים
תמונות מערב חלוקת תעודות הוקרה מעירית בת ים למתנדבים , כל חברי רבי יהודה הלוי קבלו תעודות על התנדבותם , והיה ערב יוצא מהכלל , בתאריך 19/12/18 ככל שנה ושנה. כתב: בנימין ארוך
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 12
הענקת פרס תרבות שנתי לזמרי אופרה סטודיו ע"י אלי ליאון בשיתוף לשכת ז'בוטינסקי יודפת
בקונצרט מיוחד, בו הוצגו והושמעו קטעים ממגוון אופרות ויצירות אחרות, ע"י זמרים מסטודיו של האופרה הישראלית. הוענקו ע"י אלי ליאון (בשיתוף לשכת ז'בוטינסקי יודפת בארגון בני ברית) לזכר וכהוקרה להוריו, אסתר וד"ר אלי, פרסי תרבות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
חילופי נשיא בלשכת ניצני כרמל
לשכת הגברים "ניצני כרמל" חיפה קידשה נשיא והנהלה חדשים.יהודה גולד קיבל על עצמו את הנשיאות מדוד שרטון אשר כיהן 4 שנים בלשכה.תודה לדוד שרטון ואיחולי הצלחה ליהודה גולדכתבה: ניצה ניב
צפו בתמונות...
תגובות: 0   צפיות: 44
מועצה אזורית גוש דן   |  מועצה אזורית חיפה
מועצה אזורית ירושלים   |  מועצה אזורית תל אביב
מועצה אזורית צפון   |  מועצה אזורית דרום   |  מועצה אזורית שרון
מפגש נוער עם ותיקי השריון ביזמת יד לשריון והנהלת בני ברית
יום שלישי 21 למאי ביד לשריון בלטרון, יזמה משותפת של נחמה בר כוכבא והנהלת בני ברית לפעילות משותפת והעלאת מורשת הקרב לתלמידי תיכון מכיתות יא' ויב' ,
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שיתוף פעולה בין בני ברית ישראל וצוות מוזיאון הלוחם היהודי במלחה"ע השניה, בלטרון
ביום רביעי 27.3.2018 היה מפגש עם צוות מוזיאון הלוחם היהודי במלחה"ע השנייה בלטרון. סוכם על שת"פ של בני ברית עם צוות המוזיאון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סיכום שנת 2018 ותוכניות לעתיד בישיבות הוועד המנהל והמועצה הארצית
התקיימו היום ישיבת הוועד המנהל של בני ברית ישראל ומיד אחר כך מפגש מועצת בני ברית ישראל בהרכב כמעט מלא של כ 50 חברי המועצה נשיאות ונשיאי לשכות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 21
השתתפות נשות מועצת הנשים באירוע לציון יום הולדתה ה- 120 של גולדה מאיר
ביום שלישי 18 ליולי 2018 התקיים באולם בינ"ה בתל אביב איירוע חגיגי לציון יום הולדתה ה 120 של ראשת הממשלה גולדה מאיר ז"ל. מטעם מועצת נשות בני ברית השתתפו דר' צילה שלום יו"ר מועצת נשים של בני ברית ונציגות נוספות של המועצה שהוקמה לאחרונה ופועלת להעצמת הנשים והארגון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אות יקיר בני ברית למר אלי לוי מנהל אגף הנכסים של עיריית ת"א
בישיבת מועצת בני ברית לקראת הוועידה התשעים, הוענק אות ותעודת יקיר בני ברית למר אלי לוי מנהל אגף הנכסים של עיריית תל אביב, בזכות הסיוע והעזרה שניתנו לארגון בני ברית בפתרון הולם ותכנון צמוד וחיובי למעבר מהבנין הישן למשרדים נאותים בשרונה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
החלפת יו"ר וועדת ביקורת
בפגישת המועצה האחרונה נפרדנו ממשה נוי יו"ר וועדת הביקורת ב- 7 השנים האחרונות. החליף אותו בתפקידו, צביקה תדמור. משה כתב את השיר הבא. בסיום השיר ברכות מנשיא בני ברית וההנהלה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סרטון על פגישת הארי טרומן ואדי ג'ייקובסון

הסרטון המצורף מספר את סיפור הארי טרומן - אדי ג'ייקובסון ואיך בני ברית סייעו לשכנע את הנשיא האמריקאי להיפגש עם וייצמן ולתמוך באו"ם בהחלטה על הקמת מדינת ישראל. את הסיפור הנ"ל כבר תיארנו כאן באתר ואפשר למצוא אותו בקישור הבא: http://www.files.org.il/BRPort alStorage/a/2/91/08/51-50NKdF0E b8.pdf וכעת לסרטון.
לחצו על הסרטון לצפייה
תגובות: -1  צפיות: -1