ארכיון  |  צור קשר  
דף הבית אירועים גלריית תמונות מאגר מרצים
 
 
מצגת בני ברית

קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לשכות "ניצני חיפה" ו- "ניצני כרמל" בהרמת כוסית לכבוד השנה החדשה תשע"ז
באולם חגיגי ושולחנות מקושטים בסממני החג – דבש ופירות הארץחגגו לשכות "ניצני חיפה", ו"ניצני כרמל" מהמועצה האזורית חיפה את בוא השנה החדשה – תשע"ז.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 52
הצלחה למתנדבים מלשכות המועצה האזורית גוש דן בפרויקט המצויינות של תיכון עירוני י"א בתל אביב
בסיום שנת הלימודים תשע"ו השלימה קבוצת המתנדבים מלשכות המועצה האזורית גוש דן , בהצלחה רבה, פרויקט חינוכי ייחודי בבית ספר תיכון עירוני י"א בתל אביב שהוא תיכון "הזדמנות שניה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 32
לשכת ביל"ו רוטשילד חונכת את האולם ששופץ בפעילות למען הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים
אתמול בערב חנכנו את האולם ששופץ לאחרונה, בפעילות למען הורים של ילדים בעלי צרכים מיוחדים שכללה "הרצגה" בשם "לקפוץ מהמיטה" שנתרמה ע"י 2 השחקניות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 25
לשכת "יחדיו" מסייעים בהכנת אריזות לשיווק מוצרים של משתקמי "בית מרים" בקרית חיים
במסגרת אימוץ מוסדות "אילן" בקרית-חיים נענו חברי לשכת "יחדיו" וסייעו בידי אנשי הצוות בהכנת אריזות לשיווק המוצרים של משתקמי "בית מרים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 17
לשכת אופק, מועצה אזורית גוש דן, מאמצת את בוגרי כפר הנוער בן שמן
כפר הנוער בן שמן הוא מוסד חינוכי. מאז 1927 השפיע הכפר על חייהם של אלפי בוגרים.כיום הוא ביתם של כ-450 חניכים בגילאי 6-18. הכפר מספק לחניכים אלה את כל צורכיהם החל במיטה חמה וארוחות וכלה בתמיכה אישית והעשרה חברתית ולימודית
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 68
חלוקת מלגות בלשכת הנשיא ויצמן מרחובות 2016
טקס חלוקת המלגות השנתי של לשכת הנשיא ויצמן ברחובות לתלמידי מגמות המוזיקה בבתי הספר התיכוניים דה שליט וקציר ותלמידי מגמת המוזיקה בקונסרבטוריון העירוני וחלוקת מלגות לסטודנטים רחובותיים התקיים ביום חמישי 3 למרס 2016 באולם הקונצרטים של חוויות שווייץ ברחובות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 100
לשכת מילוא חוגגת 40 ומעניקה 40 מלגות לתלמידים בחולון
בטקס מרשים בו השתתפו למעלה מ-150 תלמידים, הורים ואורחים העניקה לשכת "מילוא" בני ברית חולון 40 מלגות כמניין שנות הלשכה לתלמידים מוכשרים בתחום המוסיקה, המחול ותרומה לקהילת העיר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 31
לשכת אושא - כתבת תדמית
לשכת "אושא" בקריית אתא הוקמה ב- 1967 ושייכת למועצה אזורית צפון.מטרות בני ברית בישראל ולשכת "אושא" בקריית אתא: לטפח את האחווה ,הצדקה והאחדות בין האחיות והאחים.להביא את האחיות והאחים למעורבות ופעילות ציבורית,להתנדבות בקהילה בכל תחומי החיים , כל אחת ואחד לפי רצונו ויכולתו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 27
לשכת "חן" מתנדבת להדליק נרות חנוכה בבתיהם של ניצולי שואה
לשכת "חן" התנדבה להדליק נרות חנוכה בבתיהם של ניצולי שואה, תושבי רמת השרון.מצורפת כתבה בנדון, שהופיע בירחון "דורות" – הביטאון של מנהל גיל הזהב ברמת השרון.
תגובות: 0   צפיות: 17
מפגש בין נשיא לשכת "דון יצחק אברבנאל" לנשיא בני ברית אירופה ברומא
נשיא לשכת דון יצחק אברבנאל של בני ברית ישראל יונתן פציפיצי נפגש ברומא עם הנשיא החדש של בני ברית אירופה דניאל צ׳יטונה ובירך אותו בשם בני ברית ישראל על היבחרו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 17
מועצה אזורית חיפה   |  מועצה אזורית גוש דן   |  מועצה אזורית צפון
מועצה אזורית תל אביב   |  מועצה אזורית שרון
מועצה אזורית ירושלים   |  מועצה אזורית דרום
סרטון על פגישת הארי טרומן ואדי ג'ייקובסון

הסרטון המצורף מספר את סיפור הארי טרומן - אדי ג'ייקובסון ואיך בני ברית סייעו לשכנע את הנשיא האמריקאי להיפגש עם וייצמן ולתמוך באו"ם בהחלטה על הקמת מדינת ישראל. את הסיפור הנ"ל כבר תיארנו כאן באתר ואפשר למצוא אותו בקישור הבא: http://www.files.org.il/BRPort alStorage/a/2/91/08/51-50NKdF0E b8.pdf וכעת לסרטון.
לחצו על הסרטון לצפייה
תגובות: -1  צפיות: -1
פרקים בתולדות ארגון בני ברית בעולם ובארץ ישראל
ארגון "בני ברית" הוקם ב-13 אוקטובר 1843, בעיר ניו יורק והינו הגוף היהודי העולמי הוותיק ביותר הקיים עד היום. בבסיס הקמתו עמד הצורך בקידום עניינים יהודיים וטיפוח עקרונות של השכלה והומניות, בקרב יהדות ארה"ב. קראו את מאמרו המרתק של יאיר ספרן
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 30
מצגת תמונות מהוועידה ה- 88 של בני ברית

צולמה ונערכה ע"י צביקה מונר מלשכת כלנית שבמועצה האזורית צפון
לחצו לצפייה
תגובות: -1  צפיות: -1
טכס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ו

טכס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ו ביער הקדושים של בני ברית - רחבת מגילת האש. בסימן גבורתם של המצילים היהודיים להלן קישור לסרט וידאו קצר מהחומרים שאספתי בטקס יום השואה של בני ברית העולמית ביער הקדושים. בברכה, שבתאי לרנר
לחצו על הסרטון לצפיה
תגובות: -1  צפיות: -1
יום עיון לציון סיום רישום ארכיון בני ברית
יום עיון חגיגי לציון סיום רישום ארכיון בני ברית. זה הוא יום היסטורי חשוב לבני ברית. כל המסמכים המעידים על הפעולות החשובות של הארגון משנת 1888 ועד 2016 נמצאים היום ב1700 תיקיות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 30
נחנך בית בני ברית המחודש ברמת גן
בימים אלו עבר בית בני ברית ברמת גן שיפוץ מקיף ושדרוג מהותי וחידש את פניו. עם סיום עבודות השיפוץ באולם בקומה א' נערך טקס קצר להתקנת המזוזה על הדלת החדשה והמעוצבת שהותקנה בכניסה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 185
התנעת פרויקט בני ברית בפייסבוק
בימים אלו הוחל בהתנעת פרויקט בני ברית בפייסבוק. ייעוד הפרויקט הוא להפיץ מידע על ארגון בני ברית ישראל ועל פעילותו בתחום החברתי וההתנדבותי, לקהל הרחב באופן שוטף, דינמי ויזום. זאת במטרה לחשוף את הארגון לקהלים נוספים ולסייע בגיוס חברים חדשים לארגון והקמת לשכות חדשות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 134
פרס מפעל חיים להצטיינות של בני ברית אירופה הוענק לנשיא שמעון פרס
ירושלים (18 במאי) נשיא המדינה מר שמעון פרס קיבל פרס מפעל חיים הראשון להצטיינות של בני ברית אירופה בטקס מיוחד בבית הנשיא היום, 18 במאי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 84
עלון מידע חדש לבני ברית ישראל
בהמשך לפעילותו המסיבית של נשיא בני ברית ישראל, האח מיכה נתן והקמת צוות השיפור שנתמנה על ידו, אחת ההמלצות המרכזיות של צוות השיפור היתה, מתן פרסום והבאת פעולותיה החברתיות וההתנדבותיות בישראל, באמצעות עלון מידע וסרט תדמית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 178
משלחת של בני ברית נפגשה עם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו
משלחת של בני ברית שכללה את הנשיא העולמי של בני ברית אלן ג'ייקובס, המנכ"ל דניאל מריאשין , מנהל המרכז העולמי בירושלים אלן שניידר ונשיא בני ברית ישראל מיכה נתן, נפגשה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ועם חברי כנסת נוספים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 81


יצירת קשר | דף בני ברית ישראל בפייסבוק


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | הצטרף לרשימת תפוצה | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS