ארכיון  |  צור קשר  
דף הבית אירועים גלריית תמונות מאגר מרצים
 
 

דניאל גרץ - נשיא בני ברית ישראלהנהלהדניאל גרץ נשיא בני ברית ישראלמיכה נתן מפקח וגזבר בני ברית ישראל דליה ויילר מזכירת הוועד המנהל והמועצה שמעון לוין יו"ר מועצת בני ברית ישראלנעמי שחר סגנית נשיא בני ברית ישראליהודה אסולין סגן נשיא בני ברית ישראלעמנואל כהן סגן נשיא בני ברית ישראלאורי פרייז סגן נשיא בני ברית ישראל אברהם חולי סגן נשיא בני ברית עולמייורם לופט נציג במועצת הנגידיםצבי רוטנברג נציג במועצת הנגידים נציגיםחדווה אלבה נציגת מועצה אזורית ירושלים אבי ארז נציג מועצה אזורית דרוםשמעון לוין נציג מועצה אזורית צפוןריבה אורי נציגת מועצה אזורית גוש דןחיים נחשון נציג מועצה אזורית תל אביב מאיר שלף נציג מועצה אזורית שרוןיורם לופט נציג מועצה אזורית חיפה יועציםצביקה שיזף יועץ לנשיא בני ברית ישראל בנושאי מדיה ואינטרנטרבקה שריג יועצת לנשיא בני ברית ישראל בנושא משאבי אנוש מנהלהזהבה גייר מזכירת בני ברית ישראלמשה חודורוב מנהל חשבונות

 
 

סרט תדמית - בני ברית ישראל
סרט התדמית מיועד להציג לקהל הרחב ולמתנדבים פוטנציאליים שמעוניינים להצטרף לארגון את המטרות והפעילויות של ארגון בני ברית ישראל. הסרט שהוכן על ידי אולפני הטלוויזיה הקהילתית, מביא קובץ אייטמים ופעילויות של הארגון בשיתוף פעולה של צוות השיפור, חברי הנהלת הארגון וחברים מלשכות שונות באזורים שונים בארץ. הסרט הופק כחלק מיישום תוכנית השיפור הרב שנתית של ארגון בני ברית שגובשה ע"י צוות השיפור בשנת 2013.
תגובות: -1   צפיות: -1
בני ברית - הסטוריה ומוסדות
ארגוננו הנו ארגון עולמי, יש לו סמל, טקסים ומנהגים, המציינים את כלליותו ואחידותו. אנו מודעים לכך, שיש חובה לשמור על המסורת המלווה את הארגון לאורך כל שנותיו, אולם עלינו גם לבדוק לעיתים את השינויים, שחלו בחברה, שבה אנו חיים, ובהשפעות המתחייבות מכך על ארגוננו ולהתאים את עצמנו לשינויים אלו. חובה עלינו להדגיש, שדבר זה נעשה כבר מספר פעמים לאורך חיי הארגון, הן בעולם והן בארץ. אנו שמחים לצרף בזאת מספר דפים, המתמצתים את תולדות הארגון, את המבנה ההיררכי שלו, את הנדרש ממלאי התפקידים ברמות של הלשכות. זאת - כנהוג היום.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1