ארכיון  |  צור קשר  
דף הבית אירועים גלריית תמונות מאגר מרצים
 
 
סרטון על פגישת הארי טרומן ואדי ג'ייקובסון

הסרטון המצורף מספר את סיפור הארי טרומן - אדי ג'ייקובסון ואיך בני ברית סייעו לשכנע את הנשיא האמריקאי להיפגש עם וייצמן ולתמוך באו"ם בהחלטה על הקמת מדינת ישראל. את הסיפור הנ"ל כבר תיארנו כאן באתר ואפשר למצוא אותו בקישור הבא: http://www.files.org.il/BRPort alStorage/a/2/91/08/51-50NKdF0E b8.pdf וכעת לסרטון.
לחצו על הסרטון לצפייה
תגובות: -1  צפיות: -1
מצגת תמונות מהוועידה ה- 88 של בני ברית

צולמה ונערכה ע"י צביקה מונר מלשכת כלנית שבמועצה האזורית צפון
לחצו לצפייה
תגובות: -1  צפיות: -1
משלחת של בני ברית נפגשה עם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו
משלחת של בני ברית שכללה את הנשיא העולמי של בני ברית אלן ג'ייקובס, המנכ"ל דניאל מריאשין , מנהל המרכז העולמי בירושלים אלן שניידר ונשיא בני ברית ישראל מיכה נתן, נפגשה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ועם חברי כנסת נוספים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
לשכה חדשה לארגון "בני-ברית ישראל" - לשכת "דון יצחק אברבנל"
ביום שלישי ה-15.10.2013 קודשה לשכה חדשה בתל-אביב. לשכת "דון יצחק אברבנל", הלשכה ה-45 במניין לשכות בני ברית ישראל. טקס הקידושין נערך על ידי נשיא ארגון "בני-ברית ישראל" מיכה נתן בנוכחות נציגים מלשכות בני-ברית והלשכה הגדולה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סיכום שנת 2018 ותוכניות לעתיד בישיבות הוועד המנהל והמועצה הארצית
התקיימו היום ישיבת הוועד המנהל של בני ברית ישראל ומיד אחר כך מפגש מועצת בני ברית ישראל בהרכב כמעט מלא של כ 50 חברי המועצה נשיאות ונשיאי לשכות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 18
השתתפות נשות מועצת הנשים באירוע לציון יום הולדתה ה- 120 של גולדה מאיר
ביום שלישי 18 ליולי 2018 התקיים באולם בינ"ה בתל אביב איירוע חגיגי לציון יום הולדתה ה 120 של ראשת הממשלה גולדה מאיר ז"ל. מטעם מועצת נשות בני ברית השתתפו דר' צילה שלום יו"ר מועצת נשים של בני ברית ונציגות נוספות של המועצה שהוקמה לאחרונה ופועלת להעצמת הנשים והארגון.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 9
אות יקיר בני ברית למר אלי לוי מנהל אגף הנכסים של עיריית ת"א
בישיבת מועצת בני ברית לקראת הוועידה התשעים, הוענק אות ותעודת יקיר בני ברית למר אלי לוי מנהל אגף הנכסים של עיריית תל אביב, בזכות הסיוע והעזרה שניתנו לארגון בני ברית בפתרון הולם ותכנון צמוד וחיובי למעבר מהבנין הישן למשרדים נאותים בשרונה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 22
החלפת יו"ר וועדת ביקורת
בפגישת המועצה האחרונה נפרדנו ממשה נוי יו"ר וועדת הביקורת ב- 7 השנים האחרונות. החליף אותו בתפקידו, צביקה תדמור. משה כתב את השיר הבא. בסיום השיר ברכות מנשיא בני ברית וההנהלה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 48
"לא רוצים שפרס יהיה במחלוקת"
כתבה שהתפרסמה ב- mako.co.il: ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי ביקש לשנות את שם הרחוב "בני ברית" הקרוי על שם ארגון שתרם רבות להקמת העיר, כך שינציח את הנשיא התשיעי שמעון פרס. הארגון התנגד ומחלוקת חריפה נוצרה בין הצדדים. 30 יום לאחר למותו גם המשפחה אומרת: "לא לקרוא לרחוב על שם פרס"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פרקים בתולדות ארגון בני ברית בעולם ובארץ ישראל
ארגון "בני ברית" הוקם ב-13 אוקטובר 1843, בעיר ניו יורק והינו הגוף היהודי העולמי הוותיק ביותר הקיים עד היום. בבסיס הקמתו עמד הצורך בקידום עניינים יהודיים וטיפוח עקרונות של השכלה והומניות, בקרב יהדות ארה"ב. קראו את מאמרו המרתק של יאיר ספרן
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טכס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ו

טכס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ו ביער הקדושים של בני ברית - רחבת מגילת האש. בסימן גבורתם של המצילים היהודיים להלן קישור לסרט וידאו קצר מהחומרים שאספתי בטקס יום השואה של בני ברית העולמית ביער הקדושים. בברכה, שבתאי לרנר
לחצו על הסרטון לצפיה
תגובות: -1  צפיות: -1
יום עיון לציון סיום רישום ארכיון בני ברית
יום עיון חגיגי לציון סיום רישום ארכיון בני ברית. זה הוא יום היסטורי חשוב לבני ברית. כל המסמכים המעידים על הפעולות החשובות של הארגון משנת 1888 ועד 2016 נמצאים היום ב1700 תיקיות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
נחנך בית בני ברית המחודש ברמת גן
בימים אלו עבר בית בני ברית ברמת גן שיפוץ מקיף ושדרוג מהותי וחידש את פניו. עם סיום עבודות השיפוץ באולם בקומה א' נערך טקס קצר להתקנת המזוזה על הדלת החדשה והמעוצבת שהותקנה בכניסה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
התנעת פרויקט בני ברית בפייסבוק
בימים אלו הוחל בהתנעת פרויקט בני ברית בפייסבוק. ייעוד הפרויקט הוא להפיץ מידע על ארגון בני ברית ישראל ועל פעילותו בתחום החברתי וההתנדבותי, לקהל הרחב באופן שוטף, דינמי ויזום. זאת במטרה לחשוף את הארגון לקהלים נוספים ולסייע בגיוס חברים חדשים לארגון והקמת לשכות חדשות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מינוי ריבה אורי ליו"ר מועצה אזורית גוש דן
בישיבת המועצה של אזור גוש דן שהתקיימה בתאריך 9 בנובמבר 2014 אצל חנה ודוד מושינסקי, נבחרה ריבה אורי יועצת לנשיא בני ברית ישראל לתפקיד של יו"ר המועצה האזורית גוש דן , פה אחד בקולות כל הנשיאים של הלשכות שהשתתפו בישיבה. ריבה תחליף בתפקיד את צבי יערי. כמו כן נבחר עמנואל כהן נשיא לשכת אור כסגן יו"ר המועצה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פרס מפעל חיים להצטיינות של בני ברית אירופה הוענק לנשיא שמעון פרס
ירושלים (18 במאי) נשיא המדינה מר שמעון פרס קיבל פרס מפעל חיים הראשון להצטיינות של בני ברית אירופה בטקס מיוחד בבית הנשיא היום, 18 במאי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סקר ביצוע תוכנית השיפור בבני ברית ישראל 2013
תוכנית השיפור הרב שנתית של בני ברית ישראל הוכנה בשנת 2013 ומטרתה היא לשפר את מעמד הארגון בעיני הציבור ולהביא להרחבתו והצערתו ע"י הקמת לשכות חדשות. התוכנית הוצגה בוועידת בני ברית שהתקיימה בתל אביב בחודש מאי 2013 והופצה ללשכות ולמועצות האזוריות בחודש יולי 2013.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עלון מידע חדש לבני ברית ישראל
בהמשך לפעילותו המסיבית של נשיא בני ברית ישראל, האח מיכה נתן והקמת צוות השיפור שנתמנה על ידו, אחת ההמלצות המרכזיות של צוות השיפור היתה, מתן פרסום והבאת פעולותיה החברתיות וההתנדבותיות בישראל, באמצעות עלון מידע וסרט תדמית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
על התנדבות - דוד רומנו, מזכיר בני ברית ישראל
הפרופסור אסא כשר קובע: "אדם עושה את שליחותו. אין אדם יוצא ידי שליחותו במחשבות נאות בלבד כי אם במעשים נאים. לא בכוונות טובות כי אם במעשים טובים. ולא פעם ביובל, אלא פעם אחר פעם, כל ימי היותו! אדם עושה את שליחותו כאשר היא נעשית עלילת חייו." עד כאן אסא כשר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1