ארכיון  |  צור קשר  
דף הבית אירועים גלריית תמונות מאגר מרצים
 
 
סרטון על פגישת הארי טרומן ואדי ג'ייקובסון

הסרטון המצורף מספר את סיפור הארי טרומן - אדי ג'ייקובסון ואיך בני ברית סייעו לשכנע את הנשיא האמריקאי להיפגש עם וייצמן ולתמוך באו"ם בהחלטה על הקמת מדינת ישראל. את הסיפור הנ"ל כבר תיארנו כאן באתר ואפשר למצוא אותו בקישור הבא: http://www.files.org.il/BRPort alStorage/a/2/91/08/51-50NKdF0E b8.pdf וכעת לסרטון.
לחצו על הסרטון לצפייה
תגובות: -1  צפיות: -1
מצגת תמונות מהוועידה ה- 88 של בני ברית

צולמה ונערכה ע"י צביקה מונר מלשכת כלנית שבמועצה האזורית צפון
לחצו לצפייה
תגובות: -1  צפיות: -1
מפגש נוער עם ותיקי השריון ביזמת יד לשריון והנהלת בני ברית
יום שלישי 21 למאי ביד לשריון בלטרון, יזמה משותפת של נחמה בר כוכבא והנהלת בני ברית לפעילות משותפת והעלאת מורשת הקרב לתלמידי תיכון מכיתות יא' ויב' ,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 5
שיתוף פעולה בין בני ברית ישראל וצוות מוזיאון הלוחם היהודי במלחה"ע השניה, בלטרון
ביום רביעי 27.3.2018 היה מפגש עם צוות מוזיאון הלוחם היהודי במלחה"ע השנייה בלטרון. סוכם על שת"פ של בני ברית עם צוות המוזיאון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סיכום שנת 2018 ותוכניות לעתיד בישיבות הוועד המנהל והמועצה הארצית
התקיימו היום ישיבת הוועד המנהל של בני ברית ישראל ומיד אחר כך מפגש מועצת בני ברית ישראל בהרכב כמעט מלא של כ 50 חברי המועצה נשיאות ונשיאי לשכות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 21
השתתפות נשות מועצת הנשים באירוע לציון יום הולדתה ה- 120 של גולדה מאיר
ביום שלישי 18 ליולי 2018 התקיים באולם בינ"ה בתל אביב איירוע חגיגי לציון יום הולדתה ה 120 של ראשת הממשלה גולדה מאיר ז"ל. מטעם מועצת נשות בני ברית השתתפו דר' צילה שלום יו"ר מועצת נשים של בני ברית ונציגות נוספות של המועצה שהוקמה לאחרונה ופועלת להעצמת הנשים והארגון.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אות יקיר בני ברית למר אלי לוי מנהל אגף הנכסים של עיריית ת"א
בישיבת מועצת בני ברית לקראת הוועידה התשעים, הוענק אות ותעודת יקיר בני ברית למר אלי לוי מנהל אגף הנכסים של עיריית תל אביב, בזכות הסיוע והעזרה שניתנו לארגון בני ברית בפתרון הולם ותכנון צמוד וחיובי למעבר מהבנין הישן למשרדים נאותים בשרונה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
החלפת יו"ר וועדת ביקורת
בפגישת המועצה האחרונה נפרדנו ממשה נוי יו"ר וועדת הביקורת ב- 7 השנים האחרונות. החליף אותו בתפקידו, צביקה תדמור. משה כתב את השיר הבא. בסיום השיר ברכות מנשיא בני ברית וההנהלה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
"לא רוצים שפרס יהיה במחלוקת"
כתבה שהתפרסמה ב- mako.co.il: ראש עיריית אשדוד יחיאל לסרי ביקש לשנות את שם הרחוב "בני ברית" הקרוי על שם ארגון שתרם רבות להקמת העיר, כך שינציח את הנשיא התשיעי שמעון פרס. הארגון התנגד ומחלוקת חריפה נוצרה בין הצדדים. 30 יום לאחר למותו גם המשפחה אומרת: "לא לקרוא לרחוב על שם פרס"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
פרקים בתולדות ארגון בני ברית בעולם ובארץ ישראל
ארגון "בני ברית" הוקם ב-13 אוקטובר 1843, בעיר ניו יורק והינו הגוף היהודי העולמי הוותיק ביותר הקיים עד היום. בבסיס הקמתו עמד הצורך בקידום עניינים יהודיים וטיפוח עקרונות של השכלה והומניות, בקרב יהדות ארה"ב. קראו את מאמרו המרתק של יאיר ספרן
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
טכס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ו

טכס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ו ביער הקדושים של בני ברית - רחבת מגילת האש. בסימן גבורתם של המצילים היהודיים להלן קישור לסרט וידאו קצר מהחומרים שאספתי בטקס יום השואה של בני ברית העולמית ביער הקדושים. בברכה, שבתאי לרנר
לחצו על הסרטון לצפיה
תגובות: -1  צפיות: -1
יום עיון לציון סיום רישום ארכיון בני ברית
יום עיון חגיגי לציון סיום רישום ארכיון בני ברית. זה הוא יום היסטורי חשוב לבני ברית. כל המסמכים המעידים על הפעולות החשובות של הארגון משנת 1888 ועד 2016 נמצאים היום ב1700 תיקיות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
נחנך בית בני ברית המחודש ברמת גן
בימים אלו עבר בית בני ברית ברמת גן שיפוץ מקיף ושדרוג מהותי וחידש את פניו. עם סיום עבודות השיפוץ באולם בקומה א' נערך טקס קצר להתקנת המזוזה על הדלת החדשה והמעוצבת שהותקנה בכניסה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
התנעת פרויקט בני ברית בפייסבוק
בימים אלו הוחל בהתנעת פרויקט בני ברית בפייסבוק. ייעוד הפרויקט הוא להפיץ מידע על ארגון בני ברית ישראל ועל פעילותו בתחום החברתי וההתנדבותי, לקהל הרחב באופן שוטף, דינמי ויזום. זאת במטרה לחשוף את הארגון לקהלים נוספים ולסייע בגיוס חברים חדשים לארגון והקמת לשכות חדשות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מינוי ריבה אורי ליו"ר מועצה אזורית גוש דן
בישיבת המועצה של אזור גוש דן שהתקיימה בתאריך 9 בנובמבר 2014 אצל חנה ודוד מושינסקי, נבחרה ריבה אורי יועצת לנשיא בני ברית ישראל לתפקיד של יו"ר המועצה האזורית גוש דן , פה אחד בקולות כל הנשיאים של הלשכות שהשתתפו בישיבה. ריבה תחליף בתפקיד את צבי יערי. כמו כן נבחר עמנואל כהן נשיא לשכת אור כסגן יו"ר המועצה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1